Publikohen fotot e Lulzim Bashës që po thyejnë rrjetin: S’më keni njohur akoma! Ditë të zeza ju presin…!

27

Nëse ‘lufta’ politike mes Bashë dhe Ramës ka filluar, mund të themi se edhe ajo e botës Online sapo ka filluar.

Kryedemokrati Lulzim Basha kohët e fundit pas humbjeve të zgjedhjeve vazhdon të përsërisë frazën “lufta sapo ka filluar”.

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthejë me meme.