Nevina Shtylla një sirenë në det, publikon fotot me bikini dhe “çmend” rrjetin

209

Jemi në kulmin e sezonit veror dhe Vip-at tanë janë “sulur” drejt bregdetit. Një prej tyre është edhe Nevina Shtylla e cila ka preferuar që fundjavën që lamë pas ta kalonte në jug të Shqipërisë.

 

Moderatorja simpatike ka publikuar çdo moment nga pushimet krah miqve të saj, teksa nuk kanë munguar as fotot.

 

Nevina i ka lënë të gjithë “gojë hapur” me fizikun perfekt, foto të cilat menjëherë kanë marrë mijëra pëlqime dhe shumë komente.

 

E veshur me rrobabanje ngjyrë të zezë dhe me buzëqeshjen që e karakterizon në fytyrë Nevina sërish ka ditur të godasë në rrjet ashtu qetësisht siç vetëm ajo di.

 

Lexo edhe:   1 vit pas lindjes, Maja tregon për herë të parë fytyrën e vogëlushit