“Marrshin nga jeta atë që meritojnë”/ Si ish-gruaja e biznesmenit mallkonte dikur Fjolla Morinën

379

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina u prangos para lokalit të saj në Prishtinë.

 

Kujtojmë se këngëtarja ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli.

 

Por, Morina ka bërë bujë edhe për marrëdhënien e saj me biznesmenin Fisnik Syla. Ky i fundit la gruan e tij dhe fëmijët për t’u martuar me këngëtaren.

 

Ndërkohë, në një intervistë ish bashkëshortja e Fisnik Sylës tha “Atyre që deshten shkatërrimin e familjes marrshin nga jeta atë që e meritojnë”.

 

Siç duket ky “mallkim” e ndoqi këngëtaren e cila pas pushimeve përfundoi në prangat e policisë.

Lexo edhe:   Dikur ishte gruaja e Ramës dhe doli me të pa rroba fare në plazh, kurse sot është e martuar me ministrin që Rama e ka shumë shok