Dy ish-konkurrentët i japin fund beqarisë, dalin pamjet nga festa e tyre familjare (foto)

109

Dy konkurrentët e ‘Përputhen +40’, Gilberta dhe Iliri ishin të ftuar në emisionin “ABC e Pasdites”, ku folën gjerë e gjatë për marrëdhënien e tyre pas kamerave.

Ata zbuluan se Iliri ka organizuar së fundmi një festë në Përmet me miq e familjarë të të dyve, ku dhe kanë zyrtarizuar lidhjen.

Në emision u transmetuan pamje nga festa. Gilberta shfaqej e veshur me një fustan të zi, ndërsa Iliri me këmishë të bardhë e pantallona. Dyshja dukeshin shumë të lumtur, duke biseduar, duke kërcyer e duke prerë bashkë tortën.