Tea demaskon Shqipen, flet publikisht për lidhjen e saj (VIDEO)

132

Tea trifoni, ish-konkurrentja e programit më të ndjékur të vitit “Për’Puthen”, e shumë komentuar për “mashtrimin” që i bëri publikut duke dalë nga programi çift me Andin ndërkohë që ishte në një lidhje me ish-konkurrentin nga Kosova, Beartin.

Skàndali u zgjerua shumë nëpër portale dhe media online dhe Tea u detyrua të pranonte publikisht lojën duke u shfajësuar para ndjékësve të saj.

Por në fakt pas mbarimit të programit Tea pohon se ishte e detyruar të dilte çift me Andin, sepse sipas autòres Olsa Muhameti, publiku e kërkonte këtë çift, dhe duhej ndjékur strategjia me skénar.

E ftuar në Top Channel, në “e diell”, në rubrikën e Ervin Kurtit “N’Fermë” ajo fillon të flasë për marrëdhënien e saj me Shqipen.

Siç e dimë mes tyre gjërat nuk kanë shkuar asnjëherë mirë, ishte pikërisht Shqipja ajo që demàskoi Tean me fotot e saj me Beartin ndërkohë që publiku e njihte çift me Andin.

Tea thotë se mes saj dhe Shqipes gjërat po shkojnë më mirë, kjo për faktin se Shqipja është zbutur që kur ka rënë në dashuri.

Ky ishte një lajm i ri për mediat pasi Shqipja kishte vendosur ta mbante të fshehte por Tea nuk ndalet me kaq dhe vazhdon të flasë më tej për mardhënien e saj dashurore.

Ajo shprehet se dashuria e ka ndryshuar për mirë Shqipen, e ka bërë më të ndjeshme, tani ajo është fokusuar tek vetja e saj, tek kurimi i trupit me anticelulit, fytyrës me akne dhe se nuk ka shumë kohë të merret me të tjerë.

Lexo edhe:   ‘Mark mbaj gruan se je dhe burrë zakoni’, Rudina i kthehet komentueses: Ai nuk ka…