“Sikur do bëjmë krushqi me të…”, Eni Koçi: Ja si u njoha me Gencin

Në një bisedë në Instagram me ndjekësit këngëtarja Eni Koçi ka treguar se si është njohur me Genc Prelvukaj.

 

Ajo tha se është njohur në një turne në Amerikë dhe përshtypja e parë për Gencin, ishte ‘mendjemadh’.

 

Me @gencprelvukaj jemi njohur në një turne në Amerikë. Të them të drejtën në fillim më është dukur shumë mendjemadh dhe i thashë Gretës “Obobo si do e shtyjmë në turne, ky as muhabet s’do na bëjë”. Dhe përgjigja e Gretës ishte: “Eha sa e vret mendjen, sikur do bëjmë krushqi me të”, –ka shkruar Eni.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...