“Sikur do bëjmë krushqi me të…”, Eni Koçi: Ja si u njoha me Gencin

Në një bisedë në Instagram me ndjekësit këngëtarja Eni Koçi ka treguar se si është njohur me Genc Prelvukaj.

 

Ajo tha se është njohur në një turne në Amerikë dhe përshtypja e parë për Gencin, ishte ‘mendjemadh’.

 

Me @gencprelvukaj jemi njohur në një turne në Amerikë. Të them të drejtën në fillim më është dukur shumë mendjemadh dhe i thashë Gretës “Obobo si do e shtyjmë në turne, ky as muhabet s’do na bëjë”. Dhe përgjigja e Gretës ishte: “Eha sa e vret mendjen, sikur do bëjmë krushqi me të”, –ka shkruar Eni.

 

TE TJERA

spot_img