Neritan Ceka i ‘apasionuar’ pas pazareve, ngulet para shalqinjëve, mendohet gjatë për të zgjedhur të duhurin

167

Historiani Neritan Ceka duket se pas largimit nga politika është më i dedikuar me familjen, ndaj dhe nuk ngurron që të bëjë pazaret.

 

Ai është fotografuar nga paparazzi i Panorama, teksa bënte pazaret e fruta perimeve, ku shpenzoi mjaft kohë duke bërë përzgjedhjen e duhur.

 

I vendosur para disa shalqinjëve, Ceka ka pritur dhe është menduar gjatë për të gjetur një të mirë, por nuk dihet nëse ia ka qëlluar.