Armina Mevlani tregon sa herë në javë është mirë të…

271

Armina Mevlani lan flokët 2 herë në javë. Këtë e ka treguar në ‘instastory’ për ndjekësit e saj.

Teksa është pyetur se sa herë në javë i lan flokët, ajo u përgjigj duke thënë se 2 herë, por e gjitha varet nga eventet.

‘Mundohem 2-3 herë në javë por varet nga eventet (ka raste dhe më shpesh) Më e mira është 2 herë.‘-shkruan ajo në instastory.

Po ju sa herë i lani flokët?