Sindi zbulon një tjetër skenar në PërPuthen: Olsa më mbante vetëm se…

117

Sindi Loci, 22-vjeçarja nga Tirana, kur hyri në program tha se kishte vendosur të vinte në këtë emision për të ndjerë një emocíon që nuk e kishte njohur më herët.

Nisur nga kjo, Sindi pranoi publikisht se nuk kishte pasur kurrë lídhje intíme me meshkujt dhe se ishte e vírgjër.

Kjo kishte ardhur nga egòja e saj për të arritur sa më lart në karrierë dhe për t’ju fokusuar studimeve.Sindi Loçi, vajza e virgjër tek “Përputhen” ndez debate në studio! Ana Lleshi shpërthen ndaj meshkujve:

Unë s’jam e virgjër, s’do më marrësh në shtëpi? – Panorama Plus Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe shpesh bën bashkëbisedime më ndjékësit e saj duke i mbajtur ato të informuar për detajet.

Pak orë me parë Sindi është pyetur prezencën e saj në programin më të ndjékur shqiptar.

“Mendon se Olsa të ka mbajtur me shumë në program vetëm se ishe dínamíke dhe në këtë mënyrë rriteshin klikimet?, pyetet nga një prej fansave të saj në rrjetin Instagram, Sindi.

Dhe kjo e fundit pa hezítuar shumë i kthen një përgjigje të sinqertë dhe pa filtra duke pohuar kështu:

“Normal, debàtet e mia shkonin deri në 1.7M views, mos të flasim për komentet 3K vetëm në Instagram.”

Me sa duket nga përgjigja e Sindit na lë të kuptojmë se ajo e paska pasur të planífikuar qëndrimin e saj gjatë në program dhe daljen ‘single’ nga programi.