Me kë e ka? Mevlani kërcënon dhe shpërthen keq në rrjetet sociale (FOTO)

170

Mevlan Shaba, këngëtari dhe ish konkurenti i programit më të ndjekur të vitit në Top Channel “Përputhen” ka postuar një shkrim në llogarinë instagram dhe duket tepër i nervozuar.

Ai ka një mesazh për të dhënë, por që duket më tepër si një kërcënim drejtuar personave që e kanë tradhëtuar, sipas tij.

Vetëm pak orë më parë, në orët e para të mëngjesit, Mevlani shkruan:

“Në qoftë se edhe një herë të vetme emri im do përdoret nëpër intervista duke kërkuar të më ulë mua dhe vlerat e mia me qëllim për të ngrítur ose shfàjësuar veten e tyre, qoftë edhe për qëllíme përfítímesh, të hédhësh bàltë mbí mua, ju betohem se nuk do kursehem më as për gjënë më të vogël dhe provën e fundit që kam për ju.

Më keni njohur vetëm anën e mirë dhe pozitive deri tani. S’do kem më pikë mëshire siç kam pasur deri më sot për disa njerëz që më tràdhëtuan. Kam aq shumë gjëra për këto njerëz saqë mund tua bëj fytyrën më të zézë së shpirti që kanë.”

Me këto fjalë të àshpërà, Mevlani nis ditën e sotme por nuk qartëson se kundrejt kujt është një mesazh, apo kércénim i tillë.

Kujtojmë se ditën e sotme do transmetohet intervista e Ledjanës për Prive.

Dhe dje gjatë promos së Prive, Ledjana doli duke nxjérrë disa të vërteta të pathëna deri më sot në lídhje me marrëdhënien sentimentale mes saj dhe Mevlanit me në mes Antonelës.

Nuk dihet ende se cilat janë ato fakte dhe të vërteta që Ledjana do zbùlojë mbrëmjen e sotme në emisionin Prive, por diçka e fortë duket se po vjen përderisa Mevlanin e ka shqétësohet aq shumë.