Genta Ismajli shtatzënë, dalin fotot me barkun e rrumbullakosur (foto)

192

Ka kohë që këngëtarja nga Kosova, Genta Ismajli, ka pësuar ndryshime në fizikun e saj. Përmes një postimi nga i dashuri i saj turk, vërehet që ajo ka shtuar shumë peshë, shkruan Indeksonline.

E gjithë kjo konfirmon dyshimet për një shtatzëni të mundshme të këngëtares.

Kjo nuk është hera e parë që përfolët për shtatzëni, pasi çdo publikim nga ajo arrin të bie në sy te fansave të saj.

E me këtë të radhës hoqi çdo dyshim, ajo është ne pritje të ëmbël dhe i urojmë t’i ecën mbarë./Indeksonline