Ermal Hoxha është akoma beqar, prandaj Rezarta i kërkon një dasmë tjetër

213

Edhe pse pak ditë më parë celebruan dashurinë e tyre në martesë, Ermali vazhdon të jetë një beqar dhe këtë na i zbuloi vetë Rezarta.

- PUBLICITET -

“Taksirat një dasmë tjetër derisa ta djegësh atë shami të beqarit”, ka shkruar ajo krah videos ku shihet se Ermali me pak humor refuzon ta djegë shaminë.

Epo duket se dasma të tjera janë në horizont nga dyshja që ka vendosur të festojë për aq kohë sa dashuria vazhdon dhe shamia nuk është djegur ende./revistawho.com

Lexo edhe:   7 muaj pas sherrit të bujshëm, Roza Latit nuk i del inati me Encën