HYRJELAJMESHOWBIZEduarti nuk gjen fjale per te pershkruar momentin qe eshte bere baba/Ja...

Eduarti nuk gjen fjale per te pershkruar momentin qe eshte bere baba/Ja se cfare ka thene ai

Arbana Osmani eshte nje nga moderatoret me te dashura nga publiku.Embelsia dhe thjeshtesia e saj ka bere per vete shume fansa te saj te cilet e admirojne ate dhe e komplimentojne pafund.

Prej shume vitesh ajo eshte pjese e televizionit Top Channel ku i jane besuar shume emisione dhe spektakle te suksesshme.Vetem para pak kohesh ajo perfundoi me sukses edhe spektaklin e saj “Dua te te bej te lumtur”.

Pervec suksesit ne televizione Arbana eshte mjaft e plotesuar edhe ne jeten private.Ajo prej kohesh eshte ne nje mardhenie me regjizorin Eduart Grishaj me te cilin kane edhe nje djale disa muajsh te quajtur Diell.

Mbremjen e djeshme Arbana ka organizuar nje darke per te ne ambinetet e shtepise ku aty nuk kane munguar edhe pyetjet nga fansat e tyre.Ajo ka vendosur ti beje nje interviste Eduartit ku pyetjet i ka marre nga ndjekesit e saj ne instagram.

Nje nder pyetjet qe i kane bere atij ka qene edhe per ndjesine qe ka perjetuar ne momentin qe eshte bere baba.

E sigurisht kjo pyetje i ka marre fjalet Edit i cili nuk di si ta pershkruaj por me nje buzeqeshje eshte pergjigjur “cuditshem”.

E ne kete moment Arbana ka afruar telefonin afer syve te tij te cilet shkelqejne nga lumturia.Edi eshte shprehur edhe me pare qe Dielli eshte lumturia e tij me me madhe dhe ndjesia me e bukur qe ka perjetuar ndonjehere.

TE TJERA

spot_img