Çfarë po ndodh kështu? Antonela kapet në plazh me vëllanë e Mevlanit (foto)

443

Nëse do të kthehemi pak prapa në kohë, disa javë më parë në audicionet e Elbasanit të “Për’puthen On Tour”, ishte i pranishëm edhe vëllai i Mevlan Shabës, Artani. Ai aspironte të bëhej konkurrent në programin e dashurisë, megjithatë nuk dihet se si ka shkuar rrugëtimi i tij dhe a është pranuar.

 

Ndërkohë që ende nuk ka informacion nëse Artani do të jetë në edicionin e dytë të “Për’puthen”, një foto e tij “selfie” me një ish-konkurrente në plazh po bën xhiron në rrjet. E kemi fjalën për një personazh jo pak të rëndësishëm në aventurën e Mevlanit në emision, Antonela Berishaj. Ajo ishte pjesë e trekëndësishit me të dhe Ledjanën, pavarësisht se në fund u tërhoq për të “luftuar” për dashurinë e ish-konkurrentit.

 

Por çfarë e ka bërë bashkë Artanin dhe Antonelën në plazh? Një shoqëri e re mes tyre, Mevlani apo aventura e re në “Për’puthen”? Kjo mbetet për t’u parë!