Çfarë pati Ermali? I ngre gishtin e mesit Rezartës në mes të damsës

138

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kurorëzuan disa ditë më parë më martesë dashurinë e tyre 17-vjeçare.

Shkurta ka shpëndarë në rrjete sociale momentet më të bukura nga cermonia, ndërsa ditën e sotme ka publikuar në ‘Instastory’ një moment pikant.

Teksa Ermali ishte gati për të kryer ritualin e martesës që dhëndri djeg shaminë e beqarit, Rezarta po e filmonte duke pritur këtë moment që të shkonte deri në fund, siç shikohet në video jo çdo gjë ka shkuar mirë dhe ai nuk e ka djegur fare shaminë. Madje ai me shaka, ka nxjerrë gishtin e mesit.

Krahas videos të cilën e ka publikuar Rezarta ka shkruar dhe një ‘paralajmërim’ për bashkëshortin: “Taksirat një dasëm tjetër derisa ta djegësh atë shamiiii të beqarit”, shkruan këgëtarja e cila si duket nuk do dërzohet derisa të arrijë qëllimin. /Dosja.al