Rudina Dembacaj tregon për herë të parë 3 gjërat që nuk i ka shprehur kurrë publikisht për veten

103

Moderatorja Rudina Dembacaj përpiqet të jetë sa më aktive për ndjekësit e saj në rrjete sociale dhe një veçori që e karakterizon është sinqertiteti.

Së fundmi, ajo ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në “Instagram” ku dhe ka treguar tri gjërat që nuk i ka thënë asnjëherë publikisht.

“3 gjera qe nuk i ke thene kurre publikisht per veten”, e ka pyetur ndjekësi.

“1: nuk kam veshur kurre kurre asgje fake (me dijeni)

2: nese une i dergoj dikujt nje voice message, eshte mire ta degjoje kur eshte vetem, sepse flas shume fjale te pista.

3: kam dashur te behem police”, është përgjighur moderatorja duke na treguar disa gjëra që nuk i paskemi ditur më parë.

Këto kohë, Rudina Dembacaj ka gjetur kohë së fundmi për bizneset dhe veten e saj, mirëpo i ka munguar ndjekësve në ekran. Më herët, teksa i përgjigjej pyetjeve të fansave kuriozë në InstaStory, dikush e pyeti për planet e të ardhmes lidhur me jetën e saj artistike.

“Me çfarë po merresh artistikisht?”, e pyeti një prej ndjekësve Rudinën, e cila ndau disa plane të reja, por pa shumë detaje.

“Teatri është i mbyllur, në televizion do kthehem në shtator. Tashmë artistikisht , thjesht jetoj”, ka shkruar Rudina, duke e lënë surprizë faktin se në cilin televizion do të rikthehet dhe me çfarë projekti.