“Jam me vjehrrën time” Bieta Sulo bën komentin epik në mes të emisionit dhe lë pa fjalë të ftuarit

253

Sot ishte puntata e fundit e emisionit “ftesë në 5’ dhe të ftuar ishin artistë e përfaqësues të promovimit të turizmit në Shqipëri.

 

Të dy grupet u vunë përballë njëri-tjetrit përmes disa sfidave që sollën pafund të qeshura në studio.

 

Kryefjala e një prej sfidave ishte fshati Vuno, për të cilin të gjithë të ftuarit dhanë komentet më pozitive. Megjithatë vëmendjen e mori komenti i Bietës

 

E pyetur nga Eraldo Rexho se me cilën grup ishte ( atë të këngës apo turizimit) Bieta nuk e kurseu një përgjigje që s’ pritej.

 

“Unë jam me Vunoin, jam me vjehrrën time”, tha duke qeshur ajo.