Të dy janë mjaft të njohur, njëra është këngëtare dhe tjetri politikan, e gjeni dot se per cilët personazhë bëhet fjalë

Duket se është bërë nostalgjike për fëmijërinë e saj, ajo është kthyer duke shfletuar albumet e fotografive të saj të fëmijërisë.

Keto foto nga femijeria e larget shfaqin Besen e vogel dhe ne foto te jera Besa me babin e me mamin.

E njihni se cila eshte?

Beht fjale per Besa Kokedhimen dhe femijerine e saj te bukur.

Ne tre foto qe ka ndare me ne ajo duket e njete si tani dhe nje lozonjare e vogel.

“Unë e vogël. Mami dhe babi, ju dua”, shkruan bashkëngjitur fotografive.

Babai i saj eshte nje biznesmen i njohur dhe e ëma Brixhida Kokedhima kengetare.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME