“Çmendet” Rudina Magjistari dhe i lë të gjithë pa fjalë, mbulon trupin e saj me tatuazhe

177

Moderatorja Rudina Magjistri është tepër aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht ndan detaje nga jeta e saj profesionale, ndërsa për jetën private është hermetike.

Mirëpo ndryshe nga herët e tjera, Rudina i ka surprizuar të gjithë duke publikuar në rrjetet socikale një foto ku ka përdorur filtra.

Nuk ka zgjedhur filtrat që të ndryshojnë në fytyrë, por ata që të shtojnë tatuazhet në trup, duke u mbuluar e gjitha me to në kraharor.

“Përpjekje e mirë,”-shkruan moderatorja mbi foto, duke lënë t’i kuptohet që i ka pëlqyer vetja me dukjen më të re.