2 vite pa ardhur në Shqipëri, por mënyra si e pret vjehrra Vesa Lumën…

200

Pas dy vitesh të gjata pritje dhe të mbushura plot mall, Vesa Luma më në fund ka ardhur në Shqipëri. Ajo dhe djali i saj, Lianin u nisën nga Zelanda e Re dhe pas 31 orësh arritën në aeroportin e Rinasit.

 

Këngëtarja përmes “InstaStoryt” ka treguar momentet nga ora e gjatë e udhëtimit.

 

Mirëpo këngëtarja me na ka treguar edhe sesi e ka pritur vjehrra tironse, nëna e Big Bastës. E meqënëse është tironse si mund të mungonte fërgesa me speca. Ajo ka treguar se vjerra i ka gatuar fërgesë që i ka përlqyer dhe munguar prej kaq kohësh.