Si flet ende me Atdheun kur të gjithë e dimë që ai ka pasur takime me Melisën? Andi jep përgjigjen që do të mërzisë shumë autorët e Përputhen

109

Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’, Andi, është pyetur nga ndjekësit e tij në Instagram.

Pyetja i është bërë përmes rubrikës ‘Ask me a question’.

Si flet me Atdheun kur Melisa ka pasur takime me të? ka qenë pyetja ndërkohë që Andi i është përgjigjur.

Ai tha për arsyen se e gjitha ka qenë lojë në ‘Përputhen’ dhe asgjë nuk ka qenë e vërtetë.

Kujtojmë se, Andi dhe Melisa së fundmi u komentuan për ndarje megjithatë asgjë nuk ishte e vërtetë.