Arrestohet një ndër konkurrentët më të famshëm të ‘Përputhen’

Të gjithë jemi bërë pjesë sadopak pjesë e spektaklit ‘Përputhen’

dhe kemi patur mundësinë të kuptojmë se cilët prej personazheve na pëlqen më shumë dhe cilët më pak. Së fundmi, njëri prej më të fammshmëve, është kapur mat nga policia.

Bëhet fjalë për Atdheun i cili është vënë nën pranga për arsye që ende nuk dihen. Sakaq, kujtojmë se ai pa patur probleme me ligjin edhe më parë, por asnjëherë nuk është bërë publike se për çfarë konkretisht.

Atdheut tashmë po i qarkullon me shpejtësi një video në rrjetet sociale ku policia i vendos prangat.

TE TJERA

spot_img