Arbana tregon pyetjen e mundimshme qe i bejne cdo here. A jua pret mendja cila eshte…?

Arbana Osmani ka qenë një nga emrat më të përfolur këto kohë në media. Për javë të tëra emri i saj përmendej lartë e poshtë si një nga moderatoret kryesore për prezantimin e “Big Brother VIP”.

Në media u lakua edhe Luana Vjollca, e cila ishte në garë për këtë format së bashku me Osmanin. Por kjo e fundit duket se e ka ftuar “konkursin” dhe do të rikthehet sërish si prezantuese e programit shumë të dashur për shqiptarët.

Aq shumë e kërkojnë njerëzit rikthmin e “Big Brother” sa nuk lënë rast pa e pyetur Arbanën se kur do të nisë transmetimi. Ajo ka postuar sot në Instagram një video, në të cilën shihet duke parë një film në shtëpi bashkë me partnerin e saj, Eduart Grishaj.

Arbana ka pyetur ndjekësit nëse e gjejnë dot titullin e filmit dhe interesi për disa prej tyre ka qenë 0 për këtë pjesë. Ndjekësit nuk janë aspak kurioz për filmin, por vetëm për një çështje “Kur do të nisë Big Brother VIP”.

Kjo është pyetja që Arbanës i është bërë me qindra e mijëra herë dhe që mesa duket i ka ardhur në majë të hundës me të.

“Historia e jetës sime”, është përgjigjur Arbana pasi një ndjekëse i ka bërë këtë pyetje

” O kür..”/ Familjarët e Kiarës reagojnë pas ofendimeve për të: Na vjen keq, por për këtë duhet të…

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

Bledi Mane e thumbon Kiarën keq: Ajo pa Luizin do ishte jashtë, si kamariere

Ish-banorët e “Big Brother VIP” komentuan në studio zënkën e Luizit me Kiarën. Bledi u shpreh se ajo ishte një “përpjekje në ajër” e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...