Arbana tregon pyetjen e mundimshme qe i bejne cdo here. A jua pret mendja cila eshte…?

Arbana Osmani ka qenë një nga emrat më të përfolur këto kohë në media. Për javë të tëra emri i saj përmendej lartë e poshtë si një nga moderatoret kryesore për prezantimin e “Big Brother VIP”.

Në media u lakua edhe Luana Vjollca, e cila ishte në garë për këtë format së bashku me Osmanin. Por kjo e fundit duket se e ka ftuar “konkursin” dhe do të rikthehet sërish si prezantuese e programit shumë të dashur për shqiptarët.

Aq shumë e kërkojnë njerëzit rikthmin e “Big Brother” sa nuk lënë rast pa e pyetur Arbanën se kur do të nisë transmetimi. Ajo ka postuar sot në Instagram një video, në të cilën shihet duke parë një film në shtëpi bashkë me partnerin e saj, Eduart Grishaj.

Arbana ka pyetur ndjekësit nëse e gjejnë dot titullin e filmit dhe interesi për disa prej tyre ka qenë 0 për këtë pjesë. Ndjekësit nuk janë aspak kurioz për filmin, por vetëm për një çështje “Kur do të nisë Big Brother VIP”.

Kjo është pyetja që Arbanës i është bërë me qindra e mijëra herë dhe që mesa duket i ka ardhur në majë të hundës me të.

“Historia e jetës sime”, është përgjigjur Arbana pasi një ndjekëse i ka bërë këtë pyetje

TE TJERA

spot_img