Melisa zbulon arsyen e vërtetë për ‘ndarjen’ nga Andi. Dikush na pa dhe…

124

Melisa Lleshi dhe Andi Shehi janë çifti i vetëm që gjeti dashurinë nga “Për’puthen” rinore. Dyshja po e shijon romancën në maksimum dhe është treguar shumë e hapur, sidomos në rrjete sociale, për marrëdhënien e tyre.

Ish-konkurrentët kanë ndarë shumë aspekte nga lidhja, përfshirë këtu dhe grindjet që kanë bërë bujë në mediat rozë. Ajo e fundit u përkthye si ndarje mes çiftit, por jo më kot pasi vetë Melisa deklaroi se “iu vu pika muhabetit”. Megjithatë, për zënkat e tyre ka vetëm një arsye dhe nuk është aq serioze sa mund ta mendoni.

Melisa ka treguar përmes një thënie në InstaStory se ajo dhe Andi grinden kur dikush i sheh dje nuk thotë “Marshallah”.

“Po kur grindeni? Asgjë serioze, dikush na pa e s’tja marshallah”, shkruhet në postimin ku ylli i “Leje” ka etiketuar ish-konkurrentin.