Çfarë po ndodh…? Kryeministri Rama kapet ‘mat’ me ish-kryeministrin grek (FOTO)

145

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur sot në Athinë dhe është pritur nga ish-kryeministri i Greqisë, George Andreas Papandreou.

Nuk dihet ende se cili është qëllimi i vizitës së kryeministrit Rama në Greqi, por duhet thënë se nga pamjet takimi i dy zyrtarëve është tejet i ngrohtë.

FOTO: