Bora Zemani pas deklaratave të Donald Veshajt ia mbyll gojën duke…

142

Moderatorja e njohur, Bora Zemani ka reaguar pas deklaratave të ish-të dashurit të saj, aktorit Donald Veshaj, i cili ka deklaruar se “nuk ka asnjë shans që ata të rikthehen bashkë dhe se Borën e ka dashur njësoj si të tjerat”.

 

Me anë të një postimi në Instagram, ajo ka shkruar: “Heshtja është më e mirë se të flasësh idiotësira”.

 

Po çfarë tha Veshaj në emisionin e fundit “Binjakët”, ku iu përgjigj pyetjeve të vëllait Romeo Veshaj, në lidhje me dashurinë e fundit?

 

Ai me bindje tha se të gjitha të dashurat i ka dashur njësoj, pa i dhënë ndonjë peshë të veçantë historisë me Borën. Ndërkohë që pyetjes së vëllait se a mund të ketë shanse për ndonjë rikthim, ai iu përgjigj në mënyrë absolute jo, madje dhe nëse ajo i lutet.