Makina u nda në dysh nga trafikndarësja në Laç, i riu po bënte garë me një “Lamborghini”

209

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në autostradën e Laçit, një makinë ka përfunduar në brojtëset e hekurave të autostradës.

Siç shikohet edhe nga foto mjeti është bërë copë- copë sepse ishte duke bërë gara me një “Lamborghini” dhe e ka parakaluar ku më pas është përplasur me mburojën e hekurit të autostradës.

Policia dhe ambulance ndohen në vendgjarje deri tani nuk raportohet për viktima, drejtuesi i plagosur ndodhet në spital.