GJESTI: I riu bën foto në plazh, pas kurrizi ka kryeministrin Edi Rama

Një foto është bërë virale në rrjetet sociale! Një i riu ka dalë në plazh me kryeministrin Edi Rama, pas kurrizi. Dhe kjo nuk është mënyrë të thëni!

 

I riu ka bërë tatuazh fytyrën e numrit një të Partisë Socialiste, duke mos u druajtur për ta treguar në publik. Fotoja e shkrepur në një plazh të vendit është bërë virale në rrjetet sociale, ku nuk kanë munguar as komentet ironike.

 

Epo mesa duket i riu qenka një socialist i flaktë, e nuk ka frikë ta tregojë! Ta ketë parë Rama këtë gjest vallë?

 

 

TE TJERA

spot_img