“Ej e di ça presioni apo jo?”/ Meta nuk zhytet me kokë por në këmbë

66

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka vendosur që fundjavën ta kalonte në det, larg politikës dhe “zhurmës” së kryeqytetit.

Në një video të publikuar në media, presidenti Meta shihet duke u hedhur në det. Nga video të gjithë prisnim që presidenti të hidhej me kokë mirëpo ai u hodh me këmbë.

Në video dëgjohet kur kreu i shtetit i thotë dikujt: Ej ça presioni, nuk e di a u hodha drejt.

https://fb.watch/v/FK1mU4jm/