Edhe Arbana Osmani do të hapë një restorant por jo në Tiranë. Larg kryeqytetit, por një vend përallor

281

Moderatorja Arbana Osmani, është një ndër më të mirat në profesionin e saj. Por, ajo është edhe një amvisë e shkëlqyer.

Siç e dimë, ajo ka dy libra gatimi dhe është një kuzhiniere e talentuar. Së fundmi ajo ka hedhur një ide. Teksa bën ecje në Bogë, ajo pyet fansat çfarë mendojnë për idenë e hapjes së një restoranti në këtë vend.

 

Arbana tregon se këtë ide ja dha partneri i saj, Eduardi.