Antonela e Përputhen na njeh me të motrën dhe …

114

Antonela Berisha u bë e njohur për publikun përmes pjesëmarrjes së saj në “Për’puthen”.

Më pas ajo arriti të zinte një vend të rëndësishëm në televizion si bashkë prezantuese e “Top Arena” në Top Channel. Së fundmi, Antonela na ka prezantuar me motrën e saj dhe dukshëm kuptohet ngjashmëria që ka me të.

Në rrjetet sociale ish-konkurrentja ka publikuar një fotografi të motrës duke I lënë të gjithë të habitur. “A keni dhe ju një motër kaq të bukur sa unë?”, ka shkruar Antonela sipër fotografisë ku motra e saj, emrin e së cilës ende nuk e ka zbuluar.

Kujtojmë se Antonela doli e vetme nga Për’puthen pavarësisht se gjatë emisonit shfaqi hapur preferencën e saj për Mevlanin dhe më pas për Atdheun.