Transformohet “Zogu i Tiranës”, fotot e festës private me një djalë misterioz

120

Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës” është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes edhe pse në arrest shtëpie.

Në rrjetet sociale ai ka publikuar një set fotografish nga ditëlindja, ndërsa duket tërësisht i transformuar.

“Zogu i Tiranës” shfaqet mes luksit, ekstravagant, me flokë të gjata dhe gërsheta, por edhe nën shoqërinë e një mashkulli misterioz.