Shpërthimi i bombolës së gazit në hotelin në Velipojë/ Ndërron jetë 19-vjeçarja, në gusht martohej

202

19-vjecarja Daniela Gjoka, një prej të plagosurave nga shpërthimi i bombolës së gazit 1 javë më parë në Velipojë, nuk ka mundur ta fitojë luftën me vdekjen.

Ajo ka ndërruar jetë në Itali ku ishte e shtruar bashkë me familjen.

Nena e saj Alketa Gjoka dhe dy femijët e tjerë vijojnë që të jenë në gjendje të rëndë shëndetësore.