Së shpejti nuse? Konkurrentja e Përputhen 2 publikon fotot me fustan të bardhë dhe duket yll

87

Sindi Loci është një prej konkurenteve të komentuara për karakterin e saj në Përputhen. Së fundmi ajo ka hedhur në rrjetet sociale një fotografi ku shihet e veshur m një fustan të bardhë.

Teksa ka vënë një kurorë në kokë dhe e kuruar deri në detaje , nuk e dimë është një set fotografik apo së shpejti do të kemi një dasëm nga ajo.

Kjo na mbetet të presim në fotot e ardhme të saj, se a e ka gjetur partnerin ideal si ajo e kërkonte dhe ka vendsosur ta cilibrojnë dashurinë e tyre.