Françeska Jaçe zbulon se kush ia paguan pushimet luksoze që bën

561

Modelja Françeska Jaçe ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Top Arena” dhe si asnjëherë më parë ka treguar se kush ia sponsorizon pushimet.

Jaçe ka thënë se pushimet ia sponsorizon të gjitha agjencia e udhëtimeve që ajo ka.

Pyetje: Përveçse ke një agjenci udhëtimesh, ti shkon sa në Dubai, sa në Miami, kush i sponsorizon këto?

Françeska Jaçe: Sigurisht që agjencia e udhëtimeve. Plus që ti e di ne që jemi influencer në instagram, nëse dërgojmë një e-mail disa bonuse mund t’i kemi të paktën në diskount, ose hotelin gratis.

Pastaj çik familja, çik nga udhëtimi, çik nga vetja do harxhojmë pak më shumë seç e kishim planifikuar.

Lexo edhe:   3 divorcet më të jashtëzakonshëm të personazheve VIP shqiptarë