Alketa Vejsiu: Jam femra më e bukur në Shqipëri dhe më intelegjente

531

Alketa Vejsiu ne intervistën e saj te fundit tha se është femra më e bukur në Shqipëri dhe më inteligjente.

Edhe pse me shaka, moderatorja nuk i kurseu aspak lëvdatat dhe superlativat për veten.

”A nuk e shihni që jam femra më e bukur në Shqipëri por edhe me intelegjentja, keni sy, më shifni pak.”, u shpreh moderatorja duke qeshur.

“Kam moshë mesatare, por mbaj veten me ushqim, palestër dhe me not. Kush nuk do që të duket e bukur”, theksoi ajo.