HYRJELAJMEOPINIONA do jetë Berisha në parlament në shtator? Ish-deputeti i Partisë Demokratike...

A do jetë Berisha në parlament në shtator? Ish-deputeti i Partisë Demokratike habit me përgjigjen e tij

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Arben Imami është pyetur, nëse ish-kryeministri Berisha, do jete në parlament në shtator.

 

I ftuar në emisionin “Zonë e lirë”, Arben Imami tha se kjo pyetje është për doktorin.

 

“Nëse doktori e ka thënë se do jetë, kjo është një pyetje për doktorin dhe jo për mua.

 

Ai është zgjedhur deputet. Nuk kam informacion. Nuk di si mund ta heqin. Nuk di ç’të them për këtë.”-është përgjigjur Imami.

TE TJERA

spot_img