Vera Ora pushon në Shqipëri dhe madje bën Ritën të niset menjëherë për këtu

284

Vera Ora, mamaja e Ritës ka vendosur që këtë verë ta kalojë në bregdetin shqiptar. Vetë ajo ka publikuar një moment pranë bashlëshortit, aty ku ka zbuluar dhe se ndodhet në Shqipëri.

 

 

“Turizmi shqiptar, bukuri e pazbuluar, ia vlejti pritja. Pamje me Verën”, ka shkruar ajo krah fotos ku dallohet bregdeti ngjyrë blu. Sakaq në postim nuk ka munguar as komenti i Ritës, e cila është zilepsur nga pushimet e mamasë.

 

“E dua jetën tënde”, ka shkruar këngëtarja. Të niset dhe Rita pas këtij komenti për pushime në Shqipëri? Kjo mbetet për t’u parë./revistawho.com