U bënë vite që janë ndarë, por Roberti është personi i parë që Norën e …

Edhe pse të ndarë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi duket se ruajnë raporte shumë të mira me njëri tjetrin.

Shpesh herë ata janë bërë bashkë për hir të së bijës Renee, veçanërisht në festat e ditëlindjes së kësaj të fundit.

Kësaj here, Roberti ka surprizuar fansat me një tjetër veprim. Ditën e sotme ai ka shpërndarë në InstaStory këngën më të re të ish-partneres duke shprehur suportin e tij për të.

Ai e ka bërë tag Norën në postimin e tij, duke treguar se ruajnë marrëdhënie miqësore.

TE TJERA

spot_img