Surprizojnë Rezarta dhe nipi i E.Hoxhës, japin lajmin e papritur për të gjithë (foto)

182

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha do të bëjnë një dasmë madhështore. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjete sociale.

 

Ajo ka treguar datën dhe vetëm pak ditë na ndajnë nga dita e tyre e madhe. “12 Korrik 2021, dita jonë. Rezarta & Ermal. Dasmë”, ka shkruar Rezarta krahas fotos ku shihen ftesat.

 

Kujtojmë se çifti janë bashkë prej vitesh, madje janë prindër të një vajze të quajtur Hera.