Skandali i bujshëm në Lushnje, Sali Berisha: Erion Braçe pjesë e skemës, ja faktet!

Sipas ish-kryeministrit Sali Berisha, pjesë e dosjes së SPAK për arrestimet në Lushnje është edhe zv/kryeministri Erion Braçe.

 

Sipas Berishës, në përgjimet e SPAK përmendet një shtetas me inicialet “B”, por sipas tij pas kësaj iniciale fshihet zv.kryeministri Erion Braçe.

 

“B ne tave është Braçe! Erion mos u fshih pas B. as dhe SPAK-ut por trego sa ndave me Bimin!

 

As “B”.as SPAK-U as dhe heshtja apo plurhuri nuk te fshehin dot! Miq lexoni shkrimin e me poshtem se kush eshte “B” qe SPAK e mbane sekret dhe cili eshte roli i tij ne pazare!”, shkruan Berisha.

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar në programin Artkand me Jetona Koçibellin rrëfeu më shumë për Tom Kukën, identitetin e tij...

Luizi rrëqeth me rrëfimin: Situatën më të vështirë në jetë, më ndihmoi ta kaloja deputeti i PS-së, ma zgjati dorën

Luizi i ka treguar Kiarës për një moment kur ka pasur një vështirësi edhe e ka ndihmuar deputeti i PS-së Benet Beci. Këngëtari rrëfen...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...