Skandali i bujshëm në Lushnje, Sali Berisha: Erion Braçe pjesë e skemës, ja faktet!

Sipas ish-kryeministrit Sali Berisha, pjesë e dosjes së SPAK për arrestimet në Lushnje është edhe zv/kryeministri Erion Braçe.

 

Sipas Berishës, në përgjimet e SPAK përmendet një shtetas me inicialet “B”, por sipas tij pas kësaj iniciale fshihet zv.kryeministri Erion Braçe.

 

“B ne tave është Braçe! Erion mos u fshih pas B. as dhe SPAK-ut por trego sa ndave me Bimin!

 

As “B”.as SPAK-U as dhe heshtja apo plurhuri nuk te fshehin dot! Miq lexoni shkrimin e me poshtem se kush eshte “B” qe SPAK e mbane sekret dhe cili eshte roli i tij ne pazare!”, shkruan Berisha.

TE TJERA

spot_img