Linja perfekte duke ekspozuar të pasmet, Alketa Vejsiu pozon joshëse buzë pishinës (foto)

111

Alketa Vejsiu është një prej moderatoreve më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, por e rezervuar përsa i përket jetës private.

Megjithatë nuk ka mundur t’i rezistojë së fundmi vapës së madhe dhe kënaqësisë që të fal ekspozimi i linjave në rrjete sociale.

Vejsiu ka postuar në Instagram një foto ku shihet buzë pishinës, me sytë drejt qiellit.