Horoskopi ditor, e enjte date 8 korrik 2021

Dashi

Të gjithë mund të jenë kritikë, por kjo nuk do të thotë domosdoshmërisht se e enjte do të jetë dita e duhur të kritikave ndaj jush dhe as të kritikoni ndokënd. Aktualisht ndodheni në një fazë ku nuk duhet të gjykoni askënd. Pa marrë parasysh se çfarë sjelljeje hasni këtë të enjte, asgjë nuk duhet t’ju shqetësojë. Përballuni me guxim me të panjohurën.

Demi

Ecni me kokën lart në këtë ditë, sepse do të keni të gjithë energjinë që ju nevojitet për të qëndruar i përqendruar dhe për ti pasur gjërat në kontroll. Do të dini përgjigjet për pyetjet që as nuk janë parashtruar ende. Aktiviteti fizik është shumë i rekomanduar këtë të enjte 7 korrik.

Binjaket

Tani për tani, nëse ndjeheni të mbërthyer në mes të “baltës” ose jeni duke qëndruar në anën e gabuar të një pengese, hidhini një sy vetes tuaj. E vetmja gjë që qëndron në rrugën tënde je ti. Fokusoni energjinë në zgjidhjen e një problemi që mund të përballeni.

Gaforrja

Aspektet sensuale të jetës janë veçanërisht të pëlqyeshme për ju tani. Ajri i freskët, dielli i ndritshëm dhe tingujt e natyrës do të ushqejnë imagjinatën tuaj dhe do t’ju ndihmojnë të arrini me idenë tuaj të ardhshme brilante. Ashtu si natyra, ju jeni në një fazë të letargjisë, duke pritur kohën për të çliruar veten.

Luani

Mos u shqetësoni për ndonjë ndërlikim të vogël këtë të enjte, sepse nuk do të ndikojnë në ditën tuaj. Përkundrazi, përqendroni të gjithë energjitë në planet tuaja për të ardhmen. Gjithashtu disa pushime luksoze do t’ju bënin shumë mirë.

Virgjëresha

Do të keni një kombinim të pandalueshëm të energjisë dhe depërtim që do t’ju përgatisë mirë për një ditë plot mundësi dhe aktivitete. Nëse shihni diçka që duhet ndrequr, futeni veten në punë! Vetëm ju e një idenë se si gjërat do të punojnë më mirë për të ardhmen.

Peshorja

Ekzistojnë disa fakte në lidhje me jetën tuaj që nuk po i pranoni, ndoshta për shkak se ato nuk i përshtaten planit specifik që keni pasur. Por këto fakte nuk do të ndryshojnë. Dhe derisa t’i pranoni ato dhe të vazhdoni përpara, kurrë nuk do të arrini potencialin tuaj të plotë.

Akrepi

Këtë të enjte, bëhuni gati të vëreni njerëz që nuk i keni parë më parë. Kjo do t’ju ndihmojë të shikoni karakteristika tek një person të cilat nuk e dinit se ekzistonin. Gjërat në jetën tuaj profesionale janë të qëndrueshme.

Shigjetari

Nëse jeni të mbërthyer në mesin e një beteje që nuk ju përket, duhet të tërhiqeni sa më parë. Kthejini mendimet dhe energjinë tuaj drejt veprimeve qetësuese të vetë-kënaqësisë! Një masazh do të ishte shumë i këshillueshëm.

Bricjapi

Jeta nuk është një garë, por një përvojë. Nuk ka nevojë të nxitoni nga një aventurë në tjetrën, duke u përpjekur të mbushni ditët tuaja me veprim! Këtë të enjte 7 korrio ndalni motorët tuaj sepse, nëse nuk e bëni, mund të humbni diçka të mrekullueshme në jetën tuaj.

Ujori

Të mësosh rreth temave të ndryshme është zakonisht kënaqësi për ju, por e enjtja është një ditë për t’u përqendruar më shumë te një gjë e vetme dhe jo të hapeni si vaji në lakra. Aspekti profesional ka nevojë për më shumë angazhim nga ana juaj.

Peshqit

Dita e enjte parashikohet të jetë e qetë dhe pa ndonjë angazhim të madh. Një pushim buzë detit ose në mal do t’ju mbushte me energji për të nesërmen. Sa i përket dashurisë, parashikohet të ketë impulse të reja.

“Dyshoja se burri më tradhtonte”, gruaja: Fliste në telefon nëpër cepat e shtëpisë, kur i kontrollova celularin…

Eriselda ka ardhur në “Shihemi në Gjyq” me një deklaratë shumë të fortë kundrejt bashkëshortit të saj.   Në insertin prezantues të rubrikës nga “E diela...

Luizi është sëmurë, banorët i qëndrojnë pranë

Pas përfundimit të ‘Prime’, Luizi u shtri në krevat pasi nuk ndihej mirë. Kiara shkoi aty ta pyeste se çfarë e shqetësonte, por Luizi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME