Elvana “bashkë” me artistin e njohur shqiptar? Komenti që shtoi dyshimet

Pak ditë më parë, Elvana Gjata dhe Ylli Limani ngritën dyshimet për një bashkëpunim mes tyre. Gjithçka nisi nga një koment që Ylli bëri në një foto të Elvanës, të cilin më pas e fshiu. Mirëpo, në një tjetër foto që Elvana ka postuar së fundmi, këngëtari ka lënë një tjetër koment që ka shtuar dyshimet.

 

“E di”, shkruan Ylli në foton e publikuar në Instagram nga Elvana, ku shfaqet tepër e kuruar. “Marre po të them”, ia ka kthyer ajo. Megjithëse nuk kanë konfirmuar se bëhet fjalë për një duet mes tyre, ata mund të kenë punuar bashkë për këngën e re të Elvanës.

 

Kujtojmë që pak javë më parë, Elvana solli këngën “Loti” që u prit shumë mirë nga publiku ndërkohë që kënga e fundit e Yllit është “A ki me rrejt”.

 

TE TJERA