Deputetja shqiptare nuk e ka aspak mendjen te Kuvendi lidhet me të dashurin: Dua të shoh …

368

Adriana Matoshi ka qenë në qendër të vëmendjes së publikut, ku është përfolur për lidhjen e saj me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld, 19 vite më të ri.

Deputetja është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video ku dyshja tregojnë hapur dashurinë për njëri-tjetrin, ndonëse ajo është kritikuar shumë nga ndjekësit për këtë lidhje.

Së fundmi deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje ka publikuar një foto, ku shfaqet duke folur në lidhje “live” me të dashurin e saj, teksa ndodhej në seancë plenare në Kuvend.

“Më mungon kaq shumë, por falënderoj Zotin që ekziston një gjë si interneti dhe mund të të shoh duke u buzëqeshur, fytyrën tënde të ëmbël dhe të ndiej energjinë pozitive që ti shpërndanë, “Adriana të dua”, ka shkruar deputetja Matoshi në InstaStory.