Ta postoj apo jo? Angela Martini poston foton e “nxehtë” që i bëri bashkëshorti para pasqyrës (foto)

212

Modelja shqiptare e njohur në SHBA, Angela Martini është shumë aktive në rrjetet sociale në këto ditë të nxehta.

Dy orë më parë, ajo ka ndarë në Instagram një foto, në të cilën shfaqet duke rregulluar bikinit para pasqyrës teksa në sy bien të pasmet. Mirëpo, kjo foto për Angelën është ndryshe nga të tjerat, pasi e ka realizuar bashkëshorti i saj, Dragos.

Modelja ka treguar se cifti kanë debatuar, pasi ai nuk ka dashur që ajo ta postojë.

“Po bëhesha gati, por bashkëshorti vendosi të më bënte një foto. Më pëlqeu dhe pas një debati të gjatë e postova”, ka shkruar Angela.