“Ai më quan….”, Alketa Vejsiu flet për herë të parë për bashkëshortin, publikon foton ‘mbresëlënëse’

132

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është mjaft diskrete kur bëhet fjalë për jetën e saj private. Por së fundmi, Alketa ka befasuar ku teksa ka publikuar një foto të sajën ka zbuluar se si e thërret partneri.

 

“Ai më quan ketër”, ka shkruar Alketa, e cila zakonisht është shumë e rezervuar përsa i përket jetës private.

 

 

Megjithatë një pamje dhe fustan kaq i bukur, e meritonte nga pas edhe një kuriozitet të shuar të ndjekësve të saj.