“Xhuxhi” që nuk mërzitet asnjëherë, ky është padyshim kamarieri më i lezetshëm në Shqipëri

“Më kanë thënë nuk je për punë. Je shumë i dobët, nuk e bën dot, sepse më kanë parë si figurë”, ka thënë ai.

 

27 vjeçari, Niku Xhydollari pas shumë përpjekjesh sot e ka një punë dhe është i përpiktë. Jeton në fshatin Hudënisht të Pogradecit. Lokali ku shërben ndodhet në zonën e ish vilave.

 

‘Gjysmën e rrugës e bëj me makinë dhe 2 km të tjerë me këmbë”. Paragjykimet për gjatësinë e ndjekin dhe këtu, por nuk mërzitet.

 

“Edhe kur më bie njëri i keq e më ofendon, nuk ndihem keq. Më ofendojnë për gjatësinë si me të qeshur, por se kam problem fare”, ka thënë ai.

 

Niku është formuar që në vegjëli që të mos ketë komplekse. “Kam pasur shumë dëshirë të njihem në televizione e puna që bëj më pëlqen, sepse s’ka më mirë se të njihesh me shumë njerëz”.

 

Ka e një mesazh për të gjithë njerëzit që stig.mati.zojnë të tjetër pa i njohur. “Secili ka një problem të vetin. por s’ka problem, e ka për vete, s’e ka për të tjerët. Thjesht të kemi respekt”, shprehet 27 vjeçari.

 

Thumbohet nga gazetarja e njohur Arbana: Ma mori vendin e punës me mik

Dasara Karaiskaj ka bërë së fundmi një deklaratë mjaft të fortë për kolegen e saj, Arbana Osmanin.   Karaiskaj u shpreh se 24 vite më parë...

” O kür..”/ Familjarët e Kiarës reagojnë pas ofendimeve për të: Na vjen keq, por për këtë duhet të…

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...