Vapë e madhe. Sara e Përputhen ul pantallonat dhe tregon të brendshmet (foto)

109

Ish konkurrentja Sara Malaj është komentuar shumë pas ndarjes me Atdheun.

 

Atdheu u shpreh se një dita pas ndarjes së tij i kanë ardhur mesazhe që Sara ka nisur një lidhje me dikë tjetër madje i kanë dërguar foto.

 

Përtej kësaj, Sara vijon me provokimet e saj në rrjetet sociale. Ajo shfaqet tejet tërheqëse teksa tregon të brendshmet me pantallonat e zbërtheyra.

 

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme.