HYRJELAJMESHOWBIZ“Më kërkuan që të…”/ Tea lëshon deklaratën e fortë dhe hedh akuza...

“Më kërkuan që të…”/ Tea lëshon deklaratën e fortë dhe hedh akuza ndaj moderatorit të njohur: Ja si më largoi nga puna Ardit Gjebrea

Tea Trifoni bëri shumë bujë gjatë emisionit “Përputhen”. Para se të bëhet pjesë e këtij emisioni Tea Trifoni ka qenë postiere e rubrikës “Kam një mesazh për ty”, te “E diela shqiptare”.

Gjatë një bisede me ndjekësit e saj në rrjete sociale, ajo ka zbuluar se përse u largua nga “E diela shqiptare”.

Tea ka treguar se i kanë kërkuar të humbasë peshë, por ajo nuk e ka arritur në kohë dhe për me tëpr e kanë hequr nga puna pa e lajëmëruar.

“Më kërkuan që të humbja peshë dhe unë nuk arrita dot në kohë. Pastaj mësoj që më kishin larguar ditën që më kërkuan t’u ktheja uniformën për t’ja dhënë punonjëses së re, pa asnjë lajmëruar paraprak. Prandaj: isha shumë e shëndoshë për ta. Kohë të mira ”, ka shkruar Tea.

TE TJERA

spot_img